Zaznacz stronę

O nas

BĄDŹ Z NAMI PIĘKNA!

Cosmo Beauty:
piękno w zasięgu ręki

Właścicielka salonu Cosmo Beauty, Violeta Pańka, jest certyfikowanym instruktorem Nails Company z blisko 10-letnim doświadczeniem. Od czterech lat ma swoje miejsce, w którym dba o piękny wygląd Pań.

Znakiem rozpoznawczym salonu Cosmo Beauty jest stylizacja paznokci na najwyższym poziomie. Jak podkreśla Pani Violeta – ta dziedzina nie ma dla nich tajemnic. – Atrakcyjnie prezentujące się dłonie i wypielęgnowane paznokcie dodają pewności siebie. Na paznokciach jesteśmy zrobić dosłownie wszystko, nawet najbardziej skomplikowane zdobienia. Klientki mają do wyboru ponad 500 kolorów i mogą być pewne, że stylistki są na bieżąco z najnowszymi trendami – zaznacza właścicielka salonu.

To właśnie doświadczona i wykwalifikowana kadra jest gwarancją pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia każdej klientki. – Każdy dzień w pracy spędzam z niesamowitymi kobietami, dzięki którym mogę realizować swoje pomysły i marzenia. Zatrudniam 3 wspaniałe, młode i ambitne dziewczyny. Każda nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Stylistki biorą udział w kursach, na których poznją najnowsze światowe trendy. Dodatkowo, jako instruktor, raz w miesiącu organizuję im całodniowe szkolenia. To nieodłączny element naszej pracy wyjaśnia Pani Violeta.

W Cosmo Beauty można także zadbać o nieskazitelny wygląd stóp. – To nie tylko zabiegi estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. Współpracujemy z lekarzem podologiem, dzięki czemu nasze klientki nie tylko zyskają piękny pedicure, ale pozbędą się także problemu z wrastaniem paznokci czy pękającej skóry na piętach – podkreśla Violeta Pańka.

Jedną z nowości salonu jest profesjonalne oczyszczanie twarzy, a także makijaż permanentny ust, oczu oraz brwi. – Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentu, który ma zdobić i podkreślać to, co niedoskonałe. Nieustannie rozwijamy się w tym kierunku i regularnie szkolimy – mówi właścicielka salonu.

Cosmo Beauty oferuje także laserowe usuwanie tatuaży, przebarwień oraz makijażu permanentnego. Efekty są już widoczne po jednym zabiegu. – To zasługa wysokiej jakości lasera, którego cechuje duża moc oraz zastosowanie innowacyjnych technologii. Wykonanie makijażu permanentnego jest względnie łatwe, jednak jego usunięcie to już wyzwanie, któremu może sprostać tylko odpowiedni sprzęt i oczywiście odpowiednia osoba – wyjaśnia Pani Violeta.

Zespół specjalistów pomaga klientkom zatroszczyć się nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale także samopoczucie. Dba o wysoką jakość oferowanych usług, ale także wspaniałą atmosferę. – Staramy się prowadzić salon tak, by każdy klient czuł się u nas dobrze. Jeśli trzeba to porozmawiamy i pociedzymy, a jeśli ktoś woli – wspólnie pomilczymy. Cosmo Beauty to miejsce przyjazne i komfortowe, wypełnione pozytywną energią, którą dzielimy się z innymi – podkreśla właścicielka salonu.

Obecnie salon można znaleźć na ulicy Zakole 14 w Koszalinie. Jednak już niedługi lokalizacja się zmieni. – W obecnym miejscu przestajemy się mieścić – śmieje się Pani Violeta. – Kupujemu więc ziemię i rozpoczynamy budowę nowego salonu. Przenosimy się na nowe osiedle w Jamnie – dodaje.

Umów się!

Umów się na bezpłatną konsultację już dziś!

Zadzwoń do nas

570 98 98 22

Odwiedź nas

75-814 Koszalin, Zakole 14a